Barion Pixel

Gyártási minőségbiztosítási gyakornok állás Székesfehérvár

Áttekintés

  • Kategória: Belföldi munka
  • Állás, munka megnevezése: Gyártási minőségbiztosítási gyakornok
  • Hirdető szándéka: Kínál
  • Weboldal

Leírás

Gyártási minőségbiztosítási gyakornok – Szfvár

Székesfehérvári autóelektronikai partnercégünkhöz nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkező gyártási minőségbiztosítási gyakornokot keresünk az alábbi feladatok ellátására:

Feladatok:
• 0 km-es termékek sori visszatesztelése;
• Selejtezés;
• A laborban lévő eszközök és szekrények tartalmának leltárba vétele;
• Cardex leltár;
• Logisztikai feladatok

Elvárások:
• Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok folytatása nappali tagozaton;
• Minimum heti 2 nap vállalása;
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel)
• Precizitás, pontosság;
• Legalább fél éves időszak vállalása;
• Érdeklődés a minőségbiztosítás iránt előnyt jelent

Amit kínálunk:
• Releváns szakmai tapasztalat
• Multinacionális környezet
• Versenyképes gyakornoki bérezés
• Szakmai fejlődési lehetőség

Jelentkezni/érdeklődni az alábbi elérhetőségeken lehet: a +3670/630-1230-as telefonszámon vagy az irodaszfv@opuswork.eu e-mail címen.

Elhelyezkedés

Székesfehérvár,Fejér vármegye,Magyarország