Barion Pixel

Házvezetőnő állás Budaörs

Áttekintés

  • Kategória: Belföldi munka
  • Állás, munka megnevezése: Házvezetőnő
  • Hirdető szándéka: Kínál

Leírás

Állás hírdetés

Hirdetés szövege:
Cégcsoportunk tapasztalatokkal rendelkező takarítónőt/házvezetőnőt keres.
helyszín: Budapest XI. kerület, Pest megye
Jelentkezés: fényképes önéletrajz elküldésével az allas.gemenc@gmail.com mail címre.
vagy az alábbi telefonszámokon:
Csonka Brigitta + 36 70 431 1080
Feladatok:
Halásztelek, Budapest XI. kerület:
• Bevásárlás, konyha és a hűtők feltöltése
• Mosási teendők, vasalás, hajtogatás és ruhák elpakolása
• Különböző helyiségek takarítási feladatainak ellátása a legmagasabb minőségben
• Padlók, csempék, nyílászárók, terasz folyamatos tisztántartása
• Konyha tisztán tartása, edények elpakolása
• Szükség esetén 10 éves gyermek hazavitele iskolából
• Növények locsolása

Elvárás:
• Precizitás, önállóság, megbízhatóság
• Munkájára igényes, nagy munkabírás, terhelhetőség
• Udvarias, vendégközpontú hozzáállás
• Ápolt megjelenés és kedves személyiség
• Állatbarát
• ”B” kategóriás vezetői engedély, saját autó

Amit kínálunk:
• Hosszú távú együttműködés kiemelkedő környezetben
• Teljes munkaidős bejelentett munkaviszony
• 8 órás munkaidő
• Versenyképes jövedelem
• Azonnali munkakezdési lehetőség

ELŐNYT JELENT
– Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:
• Budapest XI. kerület

Elhelyezkedés

Budaörs,Pest vármegye,Magyarország

Leave a Review