Barion Pixel

Kontrolling gyakornok állás Székesfehérvár

Áttekintés

  • Kategória: Belföldi munka
  • Állás, munka megnevezése: Kontrolling gyakornok
  • Hirdető szándéka: Kínál

Leírás

Kontrolling gyakornok – Szfvár

Székesfehérvári autóelektronikai partnercégünkhöz nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkező kontrolling gyakornokot keresünk az alábbi feladatok ellátására:

Feladatok:
• A beszerzési folyamatokhoz tartozó Excel adatbázisban történő adminisztratív feladatok ellátása;
• R&D kontrolling projektekbe való részvételi lehetőség;
• Kapcsolattartás

Elvárások:
• Jelenlegi felsőfokú aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony;
• Excel program felhasználói szintű ismerete;
• Heti, minimum 20 óra vállalása;
• Magabiztos angol nyelvtudás

Amit kínálunk:
• Nemzetközi környezetben szerzett munkatapasztalat;
• Fejlődési lehetőségek;
• Szakmai gyakorlat megszerzése

Jelentkezni/érdeklődni az alábbi elérhetőségeken lehet: a +3670/630-1230-as telefonszámon vagy a irodaszfv@opuswork.eu e-mail címen.

Elhelyezkedés

Székesfehérvár,Fejér vármegye,Magyarország