Barion Pixel

Targoncavezető állás Debrecen

Áttekintés

  • Kategória: Belföldi munka
  • Állás, munka megnevezése: Targoncavezető
  • Várható kereset: 1
  • Hirdető szándéka: Kínál
  • Weboldal

Leírás

Targoncavezetői állás – Debrecen

Debreceni Partnercégünkhöz keresünk kollégákat Targoncavezető munkakörbe,

Feladataid lesznek

az alkatrészek kiszedése, rendezése, komissiózása, kézi anyagmozgatása;
göngyöleg rakodás, fóliázás,
selejt raklapok válogatása pakolása;
kisebb acélszerkezetek megmunkálásánál, összeszerelésénél való segédkezés;
A munkakör betöltéséhez szakirányú végzettség szükséges 3324 – Vezetőüléses targonca gépkezelői jogosítvány.

Előnyt jelent 1-2 év tapasztalat, illetve ha dolgoztál már fémiparban.

Munkádat 1 műszakos munkarendben, 8 órában kell ellátnod (6:00-14:00). Bejelentett munkaviszonyod lesz és határozatlan idejű munkaszerződéssel fogunk foglalkoztatni.

Utazási támogatást biztosítunk: helyközi bérletvásárlás esetén a bérlet árának 86,5%-át térítjük, saját autó használat esetén uti költséget biztosítunk.

Elhelyezkedés

Debrecen,Hajdú-Bihar vármegye,Magyarország

Leave a Review